Excellderm - elektroporacja

ExcellDerm® Pro to skuteczna technika przeznaczona do wielu wskazań, umożliwiająca przeprowadzenie zabiegów w bezbolesny sposób. Zapewnia uzyskanie rezultatów podobnych do mezoterapii, ale bez konieczności użycia igieł.

Jak działa?

Nowoczesne urządzenie Excell Derm do elektroporacji umożliwia łatwe i szybkie wprowadzenie do wnętrza skóry odpowiednich substancji aktywnych.

Preparaty lecznicze naniesione na skórę muszą pokonać warstwę rogową naskórka, a jest to możliwe dzięki zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Ułatwienie przenikania naniesionych substancji przez błony komórkowe następuje dzięki nietermogennej radiofrekwencji monopolarnej N.T.M.R.

 

N.T.M.R. to metoda transportu przez skórę dowolnych związków jonowych i niejonowych o cząsteczkach dowolnej wielkości, rozpuszczalnych w wodzie lub w tłuszczach, przy pomocy kompleksu liposomowego. To rewolucyjna technika zwiększająca siłę wychwytywania podawanych substancji przez komórki.

Dzięki zjawisku N.T.M.R. podawane do skóry substancje działają jeszcze długo po zakończeniu zabiegu (nawet do 48 godzin).

 

DZIAŁANIE

  • usuwa zwiotczenia

  • poprawia elastyczność skóry

  • wygładza zmarszczki

  • likwiduje rozstępy

  • ogranicza cellulit

 

ZALETY

  • bezpieczeństwo

  • komfort - w przeciwieństwie do terapii igłowej

  • technika nieinwazyjna
     

EFEKTYWNOŚĆ

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a z każdym następnym zamiany stają się coraz bardziej widoczne.

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Zabieg każdorazowo dobiera się do problemów danej skóry, a częstotliwość uzależniona jest od wskazań lekarza.

 

CENNIK

 

 


Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE