Palomar VECTUS

Najskuteczniejsza bezbolesna depilacja laserowa na świecie.

VECTUS - gwarancją efektu.

Laser diodowy Palomar VECTUS - najszybsza, najskuteczniejsza,
bezbolesna depilacja laserowa.

 

 

Co to jest Vectus?

Vectus to medyczny laser diodowy amerykańskiej firmy PALOMAR Medical Technologies, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś chronioną patentem. Vectus™ jest owocem trwających kilkanaście lat doświadczeń i badań nad udoskonaleniem systemu lasera diodowego.
Epilacja laserem diodowym Vectus™ jest szybka, skuteczna, trwała, komfortowa i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia.
 

VECTUS TO NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA DECYDUJĄCYCH O WYJĄTKOWEJ SKUTECZNOŚCI, BEZPIECZEŃSTWIE I KOMFORCIE PACJENTA:

 

KOMPUTEROWA DIAGNOZA

VECTUS™ jako jedyny laser na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™ Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest dzięki temu bardzo bezpieczny.


 

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA
W laserze VECTUS™ zastosowano również opatentowaną technologię Photon RecyclingSM , która pozwala efektywniej wykorzystywać emitowaną energię. Wpływa to znacznie na podniesienie skuteczności zabiegu.

UNIKALNY SYSTEM CHŁODZENIA –KOMFORT I BEZBOLESNOŚĆ ZABIEGU

Użyte w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM , dzięki któremu skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła lasera powoduje, że zabieg jest bezbolesny.

SZYBKOŚĆ ZABIEGÓW
VECTUS™, stosując wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut. Depilacja laserem VECTUS™ na obszarze: łydki + uda trwa zaledwie 30 minut.

SKUTECZNOŚĆ
Wyższa skuteczność lasera diodowego VECTUS™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi.

 Cennik na twarz

Górna warga
120 zł

Broda
120 zł

Twarz
300 zł

Policzki
150 zł

Cennik na ciało

Pachy
220 zł

Przedramiona
260 zł

Ramiona
250 zł

Okolica brodawek
120 zł

Tors
250-350 zł

Plecy
250-350 zł

Łydki + kolana
300 zł

Uda + kolana
300 zł

Bikini podstawowe
250 zł

Bikini głębokie
300 zł

Bikini męskie
350 zł

Pośladki
250 zł

Bruzda międzypośladkowa
150 zł

Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE