IPL: usuwanie przebarwień

Celem laserowego usuwania przebarwień jest pozbycie się plam, pojawiających się na różnych partiach ciała. Istnieje wiele metod ich usuwania, a jedną ze skuteczniejszych jest terapia laserowa IPL (Intense Pulsed Light).

Zjawisko, jakie zachodzi podczas zabiegu, polega na niszczeniu komórek zawierających barwnik. Dzieje się tak, gdy wiązka światła pochłaniana przez melaninę, prowadzi do podgrzania komórek z melaniną, a w konsekwencji do ich rozbicia. Laser nie powoduje jednak uszkodzenia skóry, a jedynie wnika w głąb i dociera do komórek przez jej powierzchnię.

 

Bezpośrednio po zabiegu zmiany ulegają ściemnieniu, po czym stopniowo dochodzi do ich złuszczenia, a następnie redukcji lub zaniku. Po około 2 tygodniach od zakończenia terapii, skóra nabiera jednolitego kolorytu, staje się gładka i odświeżona.

 

DZIAŁANIE

  • usuwa plamy posłoneczne, piegi, ostudy oraz plamy starcze
  • redukuje przebarwienia potrądzikowe
  • rozjaśnia skórę i poprawia jej koloryt

 

ZALETY

  • zabieg bezinwazyjny i bezpieczny
  • krótki i bezbolesny
  • daje trwałe i satysfakcjonujące efekty po serii zabiegów

 

EFEKTYWNOŚĆ

W ciągu kilku godzin po zabiegu przebarwienia ciemnieją i nabierają intensywnego koloru, po czym następuje proces łagodnego złuszczania, który trwa do 2 tygodni.

Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, średnio dla uzyskania zadawalających efektów trzeba wykonać  3 - 5 zabiegów.

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ

W przypadku bardzo dużych przebarwień zalecane jest powtarzanie zabiegu co 3 - 4 tygodnie.

 

CENNIK

 


Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE