Dermalogica

Dermalogica to amerykańska marka zajmująca się pielęgnacją skóry.
Wśród całej gamy produktów w ofercie, każdy znajdzie odpowiednią
kurację wspomagającą walkę z niedoskonałościami skóry.

 

Clear Start

Oczyszczający zabieg młodzieżowy. Zabieg oczyszczania manualnego dla nastolatków z trądzikiem młodzieńczym - 130 zł

 

 

 

 


 

MEDIBAC: zabieg oczyszczająco-leczniczy

Profesjonalna kuracja oczyszczająca Dermalogica przeznaczona do leczenia skóry osób dorosłych z trądzikiem, ze skłonnością do stanów zapalnych i zmian ropnych. Zabieg połączony z terapią kwasową. Skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian - 200 zł

 

 

 


 

ULTRA CALMING: zabieg wyciszająco-ochronny

Wyjątkowa terapia kojąco ochronna dla skóry wrażliwej. Zabieg o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienie oraz przywracający skórze jej naturalną barierę ochronną. Aktywny Anti-Ozonate Comlex w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami - 210 zł.

 

 

 


  

Seria AGE SMART - terapia przeciwstarzeniowa

AGE SMART: MULTIVITAMINA
- zabieg rewitalizująco-regenerujący

Zabieg przy użyciu mezoterapii bezigłowej. Kuracja ukierunkowana na zwalczanie widocznych oznak starzenia. Intensywna terapia witaminowa połączona z eksfoliacją kwasową. Idealny dla cery szarej, zmęczonej, odwodnionej i dla skóry palacza - 250 zł.

 


 

AGE SMART AQUA

Zabieg nawilżająco-odżywczy - 250 zł

 


 

AGE SMART CONTOUR: zabieg przeciwstarzeniowy, poprawiający owal twarzy

Zabieg przy użyciu mezoterapii bezigłowej, Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa połączona z eksfoą kwasową. Terapia odnowy powierzchni skóry, wygładająca zmarszczki oraz poprawiająca napięcie tkankowe oraz korygująca owal twarzy - 260 zł.

 


 

ZABIEGI MICROZONE: ekspresowe zabiegi 30-60 min.

Zabiegi komponowane na miarę i zgodnie z potrzebami skóry.
Ekspert Dermalogica dokona analizy skóry, zaprojektuje strefową pielęgnację sprofilowaną na rozwiązanie uciążliwych problemów, a wszystko w 30-60 min.

 

Microzone to szybki i skuteczny zabieg na uciążliwe dolegliwości osłabiające kondycję naszej skóry. Zabiegi Microzone błyskawicznie rewitalizują i przedłużają efekty zindywidualizowanych terapii dermalogica.
od 100 zł

 

Czas zabiegu: 30-60 minut

 


 

 

 

 

 

 

Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE