Laser frakcyjny Emerge

Naprawa niedoskonałości skóry.

Czym jest Emerge?

Emerge™to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar Medical Technologies przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry.
Działanie lasera Emerge powoduje głęboką przebudowę skóry. Jest przeznaczony do resurfacingu, stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalne gojenie się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra pozbawiona głębokich bruzd, rozstępów, czy blizn.

 


 

Jak skuteczne są zabiegi laserem Emerge?

Pierwsze efekty widać już na drugi dzień, natomiast najlepsze rezultaty zauważamy po upływie 2-3 tygodni.
Skuteczność potwierdzona w niżej wymienionych problemach skóry:

 • przebarwienia i zmiany pigmentowe
 • utrata napięcia i jędrności skóry
 • blizny
 • rozstępy
 • nierówna tekstura skóry
 • porowatość i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • starzejące się dłonie
 • zmarszczki na szyi i dekolcie

 


 

Jak działa frakcyjny nieablacyjny laser Emerge?

Frakcyjny czyli „niecałkowity” oznacza, iż oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewną jej część w postaci punktów „kropek”. Pomiędzy tymi punktami znajduje się część zdrowej nienaświetlonej tkanki, co umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Dzięki temu uzyskujemy ujędrnienie i napięcie skóry poprzez jej odbudowę i produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych.
Nieablacyjny – działa na zasadzie kontrolowanego uszkodzenia i pobudzenia do produkcji nowego kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Stąd zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

 


 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza konsultację wykluczającą przeciwwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, dobiera się odpowiednie parametry. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry głowica przykładana jest do miejsca zabiegowego i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórek są zastępowane nową tkanką.
Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskonfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.
W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe przed i po zabiegu.

  

Jak długo trwa zabieg?

Większość zabiegów trwa od 15-40 minut. W zależności od kondycji skóry wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów. W przypadku odmładzania skóry to 3-6 zabiegów raz na 2 tygodnie.
Przy redukcji blizn, rozstępów i przebarwień 5-10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

 


 

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, możemy odczuwać ciepło. Schładzamy skórę kompresem zimnym. Zaczerwienienie utrzymuje się do wieczora. Po zabiegu widoczne są drobne strupki, które po tygodniu maksymalnie dwóch tygodniach ulegają całkowitemu złuszczeniu.

 


 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi laserem Emerge?

Zabiegi skierowane są dla osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skóry typu:

 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • nierówna tekstura skóry
 • zmiany pigmentowe
 • rozstępy – to powszechny problem przebytej ciąży lub utraty wagi; seria zabiegów skutecznie redukuje ten problem w sposób nieinwazyjny bez rekonwalescencji
 • blizny – w tym oparzeniowe, potrądzikowe, cięte, szarpane, pooperacyjne
 • zmarszczki mimiczne oraz wszelkie widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem

 

Trudno ustrzec się zmarszczek mimicznych np. wokół oczu. Emerge jako jeden z nielicznych laserów posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji kurzych łapek. Poza tym redukuje inne zmarszczki mimiczne: lwią, palacza, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na szyi, dekolcie czy dłoniach.
Laser frakcyjny przebudowuje skórę, a zniszczoną tkankę zastępuje nową i zdrową skórą. Po kilku zabiegach szpecące ślady na ciele zostaną zredukowane do minimum.

 

Zobacz jak spektakularne efekty potrafi osiągnąć Emerge w walce ze zmarszczkami!

 

Emerge jako jeden z nielicznych laserów posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji kurzych łapek. Poza tym redukuje inne zmarszczki mimiczne: lwią, palacza i bruzdy nosowo-wargowe.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PIELĘGNACJI TWARZY EMERGE.

 

Cennik zabiegów Emerge ciało:

– blizny, rozstępy – cena uzależniona od ilości impulsów 5 zł za impuls / zazwyczaj ok. 100-150 zł za pojedynczą bliznę
– dłonie 350 zł

 

Seria 4 zabiegów - ostatni zabieg 20% rabatu
Seria 5 zabiegów - ostatni zabieg 30% rabatu
Seria 6 zabiegów - ostatni zabieg 50% rabatu
Seria 7 zabiegów - ostatni zabieg 70% rabatu

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których ustalą Państwo indywidualny tryb terapii i uzyskają wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania.

 


Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE