Caviar Therapy

Kompletna terapia antycellulitowa

Jak to działa?

Kompletna terapia antycellulitowa, która dzięki synergicznemu współdziałaniu regenerującego ekstraktu z kawioru i innych składników aktywnych, rozbija tłuszcz zawarty w tkance tłuszczowej. Terapia przyspiesza aktywność komórkową skóry za pomocą zaawansowanych składników takich jak: ISOCELL SLIM (kofeina, fosfolipidy i ekstrakt z kory wierzby), Laminaria hyperborea, Laminaria ochroleuca iTheophyllisilane C. Po usunięciu złogów ekstrakt z kawioru dostarcza wszystkich elementów niezbędnych do utrzymania pełnej funkcjonalności i witalności skóry. Ekstrakt z aloesu, witamina E, alantoina, olejek z jojoby oraz inne składniki aktywne wpływają na poprawę struktury skóry, poprawiają jej jędrność i tonizują. Skóra nabiera blasku i młodszego wyglądu.

 

Przebieg zabiegu

Przy zastosowaniu specjalnego kremu złuszczającego z ekstraktami roślinnymi kosmetolog wykonuje peeling wybranych partii ciała. Dzięki temu zabiegowi skóra jest przygotowana do przyjęcia składników aktywnych, jak również ułatwione jest krążenie obwodowe. Następnym etapem jest rozprowadzenie koncentratu antycellulitowego z ekstraktem z kawioru. Koncentrat pobudza obszary limfatyczne na całym obszarze przeznaczonym do zabiegu. Tak przygotowana skóra zostaje poddana intensywnemu masażowi antycellulitowemu. Pod wpływem czynników termicznych składniki aktywne zaczynają wnikać w głąb skóry dając jednocześnie przyjemne odczucie ciepła. Zakończeniem terapii jest masaż stymulujący z użyciem drenującego i wyszczuplającego kremo-żelu z ekstraktem z kawioru. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa jędrności i elastyczności skóry.

 

Dla lepszego efektu terapię Caviar Therapy należy powtórzyć kilkukrotnie. Ilość zabiegów uwarunkowana jest od indywidualnych potrzeb skóry i ustalana indywidualnie z kosmetologiem.


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których ustalą Państwo
indywidualny tryb terapii i uzyskają wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania.

 


 

Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE