MICRO MIST

MICRO MIST (z ang. „mist” = mgła) jest innowacyjnym i precyzyjnym urządzeniem wspomagającym terapie włosów. Technologia MICRO MIST pozwala na wytworzenie mgły, która penetrując włos dostarcza substancje pielęgnujące do jego najgłębszych warstw.

Zaawansowana regeneracja
z falami ultradźwiękowymi

Technologia działania urządzenia MICRO MIST polega na rozbijaniu cząsteczek wody na molekuły przy użyciu fal ultradźwiękowych. Komputerowo kontrolowana temperatura pozwala na otwarcie łuski włosa bez ryzyka jego uszkodzenia.

 

Konwencjonalne urządzenia w celu wytworzenia pary podgrzewają wodę do temperatury 100°C, co ma negatywny wpływ na stan włosów. MICRO MIST, poprzez wykorzystanie ultradźwięków, podgrzewa wodę do temperatury 40 - 48°C, dzięki czemu nie powoduje żadnych uszkodzeń łuski włosa, tworząc nie parę, lecz delikatną mgłę, która jest doskonałym nośnikiem substancji odżywczych. Technologia  micro mgły pozwala  na działanie nie tylko na zewnątrz włosa, ale także od samego jego „serca”.

 

Na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego włosy są chłodzone przy pomocy tego samego urządzenia - chłodzenie powoduje zamknięcie łuski włosa i tym samym zamknięcie produktu użytego do rytuału we wnętrzu, co daje silniejsze i bardziej spektakularne i zauważalne efekty.

 

Ze względu na wysoką skuteczność i zaawansowaną technologię, urządzenie MICRO MIST jest wykorzystywane w celu zwiększenia skuteczności oferowanych przez nas zabiegów pielęgnacyjnych.

 


Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE