Keratynowe prostowanie włosów

Pięknie, zdrowo i praktycznie!

System True Keratin - coś wiecej niż prostowanie

Terapia do włosów True Keratin, została swtorzona w USA jako zabieg opart o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy, nadaje im połysk oraz zapewnia regenerację.

 

Unikalność i bezpieczeństwo systemu True Keratin polega na tym, iż keratyna do prostowania włosów syntetyzowana jest ze składników pochodzenia naturalnego. Keratyna jest naturalnym budulcem włosa, więc jej zastosowanie podczas zabiegu prostowania jest dla nas bardzo korzystne. True Keratin, w przeciwieństwie do innych systemów zawierających keratynę, nie ulega procesowi hydrolizy. Testy kliniczne wykazały, że proces hydrolizy wpływa niekorzystnie na proteiny keratyny powodując, że stają się one nieaktywne i nie mogą efektywnie związać się z włosem. Wynikiem tego jest brak efektów odmładzających.

 

Obecnie systeym True Keratin doceniany jest przez miliony zadowolonych klientek na całym świecie oraz chroniony ponad pięćdziesięcioma patentami.

 

Jak działa terapia True Keratin?

Kosmetyki z lini True Keratin to zoptymalizowana dawka wielu protein, wzbogacona o składniki naturalne (m.in. wyciągi z naturalnych owoców południowoamerykańskich ACAI, zawierających duże ilości antyoxydantów). Składniki te aplikuje się na włosy w ich naturalnym stanie, aby nie uszkodzić ważnych aminokwasów i protein. Dzięki  wniknięciu keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na jego naturalne składniki, gwarantując blask, piękną gładkość i zdrowy wygląd włosów.

 

Terapia True Keratin nie uszkadza także cubulek włosa, natomiast dostarczając naturalnej keratyny i składników odżywczych włosom, dodatkowo wzmacnia je i odbudowuje.Testy kliniczne wykazały, że dzięki osłonce wytwarzającej sie wokół każdego włosa, zabieg ten odbudowywuje go wewnątrz, jak i na zewnątrz, zachowując jego naturalne właściwości. System True Keratin dostacza rownież ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabiegom chemicznym, starzeniu się oraz codziennym zabiegom mycia i układania włosów.

 

Dla kogo jest True Keratin?

Dzięki zastosowaniu naturalnej keratyny zabieg ten możena polecić każdej z Pań, także tym, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. True Keratin poza efektem protosych włosów pozostawia  je łatwiejszymi do ułożenia, miękkimi, lśniącymi, gładkimi. To coś więcej niż samo prostowanie...

Efekt prostych włosów utrzymuje się aż do 5 miesięcy gwarantując wygodę i piękny wygląd.

 

Najważniejsze zalety terapi True Keratin:

 • DOSKONALE PROSTUJE I NAWILŻA
 • SILNIE REGENERUJE
 • ELIMINUJE PUSZYSTOŚĆ I SKRĘT
 • PRZYWRACA BLASK I ELASTYCZNOŚĆ
 • UŁATWIA UKŁADANIE WŁOSÓW
 • UZUPEŁNIA BRAKI KERATYNY
 • POPRAWIA JAKOŚĆ WŁOSÓW
 • EFEKT DO KILKU MIESIĘCY

 

Cennik:

 • włosy krótkie od 300 zł
 • włosy średnie od 400 zł
 • włosy długie od 550 zł

 

 


Kontakt

Instytut piękna

Radosna 8

52-200 Wysoka

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 16:00

71 789 33 93

723 698 950

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Piękna podanych przeze mnie danych w formularzu kontaktowym w celu opracowania i przedstawienia mi oferty handlowej. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Instytut Piękna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) *
by 3CUBE